Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043385/0007

Friedrich Becker Manschettenknöpfe

Weißgold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,70 ct, 15,3 g Originaletuiøg15

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

22.06.2017 - 17:06

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Náramkové
Datum: 22.06.2017 - 17:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.06. - 21.06.2017