Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Golfspiel, Karikatur, Lithographie tlw. coloriert, signiert E. Balluf Nr. 32/300 passep. Ausschnitt 51 x 53,5 cm. gerahmt Passep. beschädigt unpassend.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.06.2017 - 16:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.06.2017 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.06. - 14.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: