Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-397935/0001

Sechs Platzteller

Silber 900, rund, Volutenrand, Meisterzeichen SK, Durchmesser ca. 31 cm, 4506,6 g Gebrauchsspuren, fleckigøs4507

14.06.2017 - 17:18

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Sechs Platzteller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 14.06.2017 - 17:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.06. - 14.06.2017