Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Blumenstrauß in Vase", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker 1967, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 59 x 48 cm
Expert: Christian Wiesinger
06.03.2018 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: