Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Job - soubor 9 grafických listů a titulního listu, nedatováno (1950);
Job - titulní list, signováno vpravo dole tužkou Reynek, suchá jehla/papír, 88 x 54mm; Job I, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 19/1, suchá jehla/papír, 149 x 122mm;
Job II, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 2/21, suchá jehla/papír, 155 x 100 mm;
Job III, signováno vpravo dole tužkou reynek, vlevo dole číslováno tužkou 3/19, suchá jehla/papír, 165 x 87 mm;
Job IV, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 4/21, suchá jehla/papír, 181 x 98 mm;
Job V, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 6/21, suchá jehla/papír, 120 x 160 mm;
Job VI, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo doel číslováno tužkou 5/19, suchá jehla/papír, 118 x 140 mm;
Job VII, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 7/18, suchá jehla/papír, 130 x 174 mm;
Job VIII, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 8/21, suchá
09.11.2017 - 19:00
CZK 180.000,-
- Rufpreis:
CZK 40.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Auktionsort: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Besichtigung: | 19.10. - 09.11.2017 |