Lot Nr. 51

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Kočka na zdi I, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1955), suchá jehla/papír, 101 x 94 mm

09.11.2017 - 19:00

CZK 90.000,-
Rufpreis:
CZK 8.000,-

Auktion: Bohuslav Reynek 99+1
Auktionstyp: Saalauktion
Datum: 09.11.2017 - 19:00
Auktionsort: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Besichtigung: 19.10. - 09.11.2017