Lot Nr. 42

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Pieta s Nikodémem a Josefem Arimatejským, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1951-1954), suchá jehla s monotypem, 199 x 150 mm

09.11.2017 - 19:00

CZK 165.000,-
Rufpreis:
CZK 25.000,-

Auktion: Bohuslav Reynek 99+1
Datum: 09.11.2017 - 19:00
Auktionsort: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Besichtigung: 19.10. - 09.11.2017