Lot Nr. 41

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Galilea I, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole popsáno autorem Galilea, nedatováno (1954), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 192 x 132 mm

09.11.2017 - 19:00

CZK 140.000,-
Rufpreis:
CZK 20.000,-

Auktion: Bohuslav Reynek 99+1
Datum: 09.11.2017 - 19:00
Auktionsort: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Besichtigung: 19.10. - 09.11.2017