Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Job VIII, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1948-1950), suchá jehla/papír, 159 x 122 mm, zahnědlý a zvlněný papír (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 31.000,-
- Rufpreis:
CZK 10.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |