Lot Nr. 416

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Job VIII, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1948-1950), suchá jehla/papír, 159 x 122 mm, zahnědlý a zvlněný papír (Šm)

22.09.2018 - 20:00

CZK 31.000,-
Rufpreis:
CZK 10.000,-

Auktion: Bohuslav Reynek - Návrat/Retour
Auktionstyp: Saalauktion
Datum: 22.09.2018 - 20:00
Auktionsort: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Besichtigung: 03.09. - 22.09.2018