Onyx Ring
Gold 585, 9,5 g, RW 60/61øg7
Expertin: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
19.12.2019 - 15:52
- Startpreis:
Onyx Ring
Gold 585, 9,5 g, RW 60/61øg7
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Auktion: | Schmuck |
Datum: | 19.12.2019 - 15:52 |
Besichtigung: | 05.12. - 18.12.2019 |
- Kommode, 19. Jhdt.,
- Sasaniden, Xusro II.
- Brillant Anhänger