Lot No. 123-015055/0002

Altschliffbrillant-Kulturperlen Brosche

Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, 5,2 gøG5

04.03.2018 - 19:12

Starting bid:
EUR 300.-

Buyers hotline Mon.-Fri.: 9.00am - 6.00pm, Sat.: 9.00am - 5.00pm
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Auction: Jewellery and watches
Date: 04.03.2018 - 19:12
Location: Wiener Neustadt
Exhibition: 16.02. - 03.03.2018