Diamant Damenring
Gold 580, ein Altschliffdiamant, ca. 0,35 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 53, 1,5 gøg2
04.02.2018 - 19:13
EUR 200.-
Diamant Damenring
Mon.-Fri.: 9.00am - 6.00pm, Sat.: 9.00am - 5.00pm
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Auction: | Watches, jewellery and antiques |
Date: | 04.02.2018 - 19:13 |
Location: | Wiener Neustadt |
Exhibition: | 19.01. - 03.02.2018 |