Lot No. 51

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Kočka na zdi I, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1955), suchá jehla/papír, 101 x 94 mm

09.11.2017 - 19:00

Realized price: **
CZK 90,000.-
Starting bid:
CZK 8,000.-

Auction: Bohuslav Reynek 99+1
Date: 09.11.2017 - 19:00
Location: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Exhibition: 19.10. - 09.11.2017

** Purchase price excl. charges and taxes