Lot No. 41

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Galilea I, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole popsáno autorem Galilea, nedatováno (1954), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 192 x 132 mm

09.11.2017 - 19:00

Realized price: **
CZK 140,000.-
Starting bid:
CZK 20,000.-

Auction: Bohuslav Reynek 99+1
Date: 09.11.2017 - 19:00
Location: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Exhibition: 19.10. - 09.11.2017

** Purchase price excl. charges and taxes