Lot No. 301-447097/0001

Altschliffbrillant Solitär ca. 0,60 ct

Gold 585, RW 58, 3,4 gøg3

21.02.2020 - 15:03

Starting bid:
EUR 320.-

Gold 585, RW 58, 3,4 gøg3

Buyers hotline Mon.-Fri.: 9.00am - 6.00pm

Auction: Jewellery
Date: 21.02.2020 - 15:03
Location: Vienna | Palais Dorotheum
Exhibition: 13.02. - 20.02.2020