Diamantring zus. ca.0,75 ct
Weißgold 750, 3 Altschliffbrillanten, 4,2 g, RW 54,5øG4
Specialist: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
10.12.2021 - 10:12
EUR 650.-
Diamantring zus. ca.0,75 ct
Specialist: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Antiques, art and jewellery |
Date: | 10.12.2021 - 10:12 |
Location: | Klagenfurt |