Aukce Sbírka zbraní

V úterý 14. 6.  od 17 hodin proběhne v prodejní galerii Dorotheum na Ovocném trhu 2 v Praze 1 Aukce historických zbraní. 

KOMPLETNÍ ON-LINE KATALOG ZDE

 

Předaukční výstava všech nabízených děl je již přístupna v Galerii Dorotheum v pracovní dny vždy od 10. 00 do 19.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 17.00 hodin. V den aukce v úterý 14. 6. je možné si exponáty prohlédnout do 15.00 hod. 

Dražby se můžete zúčastnit osobně, registrace začíná 14. 6. od 16.00 hod.,

dále pak na písemný limit, případně po telefonu, a to nejpozději 3 hodiny před začátkem dražby. V těchto dvou případech si, prosím, vyplňte Plnou moc a tu podepsanou předejte v prodejní galerii nebo vyplněnou a podepsanou naskenujte a  pošlete na náš klientský servis. Přihlásit se můžete také přímo přes on line katalog, a to samostatně u jednotlivých položek. 

Dne 9. 6. od 16  do 19 hodin  bude v prostorách předaukční výstavy k dispozici ke konzultacím dr. Vladimír Dolínek,  expert na zbraně.

V případě potřeby jakýchkoliv dalších informací nebo doplnění, se prosím, obracejte na náš klientský servis klient.servis@dorotheum.cz.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací