Lotto No. 36

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Zátiší se střemchou, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1952-1953), suchá jehla s monotypem/papír, 160 x 122 mm

09.11.2017 - 19:00

Prezzo realizzato: **
CZK 130.000,-
Prezzo di partenza:
CZK 12.000,-

Asta: Bohuslav Reynek 99+1
Tipo d'asta: Asta in sala
Data: 09.11.2017 - 19:00
Luogo dell'asta: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Esposizione: 19.10. - 09.11.2017