Erwin Kettemann *
(München 1897-1971 Tegernsee) Winterlandschaft, signiert E. Kettemann Mchn, Öl auf Leinwand, 70 x 101 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
14.05.2024 - 10:42
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Erwin Kettemann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.05.2024 - 10:42 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.930,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-