A snowflake necklace by Chopard
white gold 750, brilliants total weight c. 0.50 ct, length c. 40 cm, reference number 2243733 79/5274, signed, 6.4 g
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
23.05.2024 - 13:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.690,-
- Odhadní cena:
-
EUR 1.000,- do EUR 1.800,-
A snowflake necklace by Chopard
white gold 750, brilliants total weight c. 0.50 ct, length c. 40 cm, reference number 2243733 79/5274, signed, 6.4 g
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 23.05.2024 - 13:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 27.04. - 22.05.2024 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Wiener Silberschale
- Jean Etienne Liotard (Genf 1702 - 1789 ebd.) Nachfolger des 18. Jh. - Kaiserin Maria Theresia (1717 - 1780),
- ** - Österr. Porto Nr. 46U - laut aktuellem Fotoattest Soecknick ist die Marke "postfrisch: echt und einwandfrei",
- Truhe im Renaissancestil, vornehmlich 19. Jahrhundert, unter Verwendung älterer Teile
- J. C. Klinkosch - Paar Wiener Kerzenleuchter,