Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Esel", rechts unten monogrammiert L. H. J, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 14 x 11 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 400
Expert: Christian Wiesinger
10.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 10.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-