Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "2 Esel", signiert L. H. Jungnickel, Kohle/Aquarell auf Papier, 29 x 40 cm, ohne Rahmen, an den Rändern mit Klebebändern,
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-