Světice
dřevo, řezané, zbytky polychromie, střední Evropa, 1. polovina 17. století, výška 122 cm, poškozeno - chybí ruce, část polychromie, zbytek polychromie doplněn retušemi (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku V prohlášení chybná datace - 18. století
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Světice
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |