Čís. položky 330

Světice

dřevo, řezané, zbytky polychromie, střední Evropa, 1. polovina 17. století, výška 122 cm, poškozeno - chybí ruce, část polychromie, zbytek polychromie doplněn retušemi (Zí)

Prohlášeno za kulturní památku V prohlášení chybná datace - 18. století

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-

Světice

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017