Čís. položky 323

Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)

Dívka v klobouku, signováno vlevo dole M. Tichý, tuš a akvarel/papír, 58,5 x 40,5 cm, sklo, rám (Šm) Provenience: pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017