Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Kytice - prémie SVU Mánes, signováno vpravo dole tužkou V. Špála, barevná litografie/papír, 50 x 39,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |