Tittelbach Vojtěch (Mutějovice 1900 - 1971 Praha)
Odpočinek, signováno a datováno vpravo dole tužkou Vojt. Tittelbach 46., vlevo dole číslováno 63/300, barevná litografie/papír, 31,5 x 39 cm, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Erzherzöge von Tirol und Erzbischöfe von Salzburg
- Vase aus Sterlingsilber, Firma Tiffany & Co., New York, um 1907-1947
- Mont Blanc Kugelschreiber