Callot Jacques - připsáno (Nancy 1592 - 1635)
Dáma s rukávníkem, nesignováno, černá křída/papír, 14 x 8,5 cm, doplněný horní okraj, restaurováno (Šm) Provenience: sbírka hraběte J.P. van Suchtelena (Lugt 2332), : Waldesova obrazárna, bez inv. č., Národní galerie v Praze, inv. č. K 6429, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |