Čís. položky 141

Maltsev Peter (1907 - 1993)

Májový den, signováno vlevo dole azbukou P. Malcev a datováno 83, olej/plátno, 38,5 x 59 cm, rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Maltsev Peter (1907 - 1993)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017