Čís. položky 136

Rittstein Michael (Praha 1949)

Pohoří, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 92-93, olej a dřevo/sololit, 45 x 55 cm, lišta (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017