Hejl Alois (Sudice u Boskovic 1909 - 1978 Praha)
Dokonáno jest, signováno a datováno vpravo dole Hejl 42, olej/karton, 20 x 36 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |