Francouzský malíř 1. třetiny 20. století
Podobizna muže, monogramováno vpravo dole E. P. (?), na zadní straně popsáno a datováno Eugene Pourqet (?) Paris 1911, olej/plátno, 93 x 64 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |