Wagner Karel (Pastviny 1886 - 1963 Kameničky)
Kameničky, signováno a popsáno vlevo dole Wagner Kameničky, olej/karton, 34,5 x 45 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Wilhelm Cotta
- Brillant Solitär ca. 0,60 ct
- 3 Goldmünzen
- Kulturperlen Damenring