Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)
Rybník svatojohanský, signováno a datováno vpravo dole Fr. Líbal 43, olej/plátno fixované na kartonu, 42 x 53 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |