Čís. položky 094-064391/0000

Karl Viktor Mayr *

(Wien 1882-1974) "Mädchen in Tracht", rechts oben signiert K. V. Mayr, Öl auf Karton, ca. 35 x 27 cm, Rand beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2018 - 15:23

Vyvolávací cena:

Karl Viktor Mayr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2018 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online