Čís. položky 139-093355/0001

Ernst Wahliss, Figurenpaar,

Ernst Wahliss, Figurenpaar, - Secese a umění 20. století

Turn/Wien um 1910/12, sogen. "Serapis"-Fayence, farbig und goldstaffiert, minimal Glasurscharten, Unterseite gemarkt, Höhe 31,5 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

25.04.2017 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Ernst Wahliss, Figurenpaar,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století - Antiquariato
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.04.2017 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online