Kaufman Mirek (Žatec 1963)
Bez názvu, signováno na napínacím rámu Kaufman, olej a písky/plátno, 140 x 125 cm, lišta (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Kaufman Mirek (Žatec 1963)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |