Kohout Alois (Praha 1891 - 1981 Los Angeles)
Městské zákoutí, signováno a datováno vpravo dole Al. Kohout 1938, olej/plátno, 60 x 75 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |