Hermann Poschinger
(Ferlach 1886-1965) "Landschaft", signiert Poschinger Hermann, datiert 57, betitelt, Gouache auf Papier, Ausschnitt 37,5 x 31 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Hermann Poschinger
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |