Anbietetasse
Silber 800, 1577 g österr. Amtspunze 1872-1922 Meisterzeichen "FS" 2 Handhaben, profilierter Dekor, etwas verzogenøx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.02.2017 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Anbietetasse
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2017 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 08.02.2017 |