Čís. položky 138-056770/0001

Hermann Bek Gran

Hermann Bek Gran - Obrazy

(Mainz 1869-1909 Nürnberg) Der Veteran, signiert, datiert H. Beck-Gran Mchn.1895, Öl auf Leinwand, 85,5 x 120 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2017 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Hermann Bek Gran

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.02.2017 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017