Alexander Scherban *
(Wien 1886-1964 Nürnberg) Innenhof einer Burg, Mischtechnik auf Papier, signiert Alex Scherban Mai 1908, 33,5 x 25 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.12.2016 - 15:49
- Vyvolávací cena:
Alexander Scherban *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.12.2016 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 28.12.2016 |