Eva Meloun *
(Wien 1942 geb.) Landschaft, Radierung in Farbe signiert Meloun, mit E. A. bezeichnet 17,5 x 18,5 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.12.2016 - 15:57
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Eva Meloun *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.12.2016 - 15:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 28.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- 1./2. Republik
- Anton (Tone) Fink *