Čís. položky 194-022548/0007

Altschliffbrillantstabbrosche zus. ca. 3 ct

Altschliffbrillantstabbrosche zus. ca. 3 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Platin 950, Broschierung Weißgold 750, 5,7 g (CW)øG5 Ruf 1.800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2016 - 16:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016