Altschliffbrillantstabbrosche zus. ca. 3 ct
Platin 950, Broschierung Weißgold 750, 5,7 g (CW)øG5 Ruf 1.800
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 16:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |