Čís. položky 109

Rudolf Pointner *

Rudolf Pointner * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) "Der Admiral", auf der Rückseite signiert, datiert Rudolf Pointner 1973, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 42 x 60 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 29.11.2016