Biedermeierové stolní hodiny
dřevo, ořechová dýha, hranolová základna s mosaznými aplikami, mosazná, zlacená válcová schránka nesená projmutými bočnicemi, stroj kotvový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím na zvonky, ciferník smaltovaný s arabskými číslicemi a signaturou Fertbaur in Wien, klíček, Vídeň, 1. čtvrtina 19. století, výška 30 cm, stroj bez záruky chodu, poškozený ciferník a lepené bočnice (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Biedermeierové stolní hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |