Čís. položky 628

Konvolut upomínkových předmětů Františka Josefa I.

8 kusů, obsahuje: bronzovou bustu Františka Josefa I., nápos Weihnachten 1917, zn. Argentor, výška 13,5 cm, smaltovaný kalíšek s tištěným dekorem, 2 hrnky s tištěným dekorem, kovový Válečný pohár z roku 1915, keramický talířek, 2 plakety z Jublejní výstavy v Praze v roce 1908, Čechy, poč. 20. století, lehce poškozené okraje (Zí)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016