Svatý Pavel
dřevo řezané, zlacené a pestře polychromované, pravděpodobně Čechy, 3. čtvrtina 18. století, výška 70 cm, lehce poškozené zlacení, chybí meč (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Svatý Pavel
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |