Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)
Ecce Hommo Nr. 6, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1994, popsáno dole uprostřed tužkou ecce homo No. 6, vlevo dole číslováno tužkou 52/100, litografie/papír, 48 x 59 cm, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |