Hlavica František (1885 - 1952)
Nocturno, signováno a datováno vpravo dole Frant. Hlavica 1940, kombinovaná technika/papír, 20,5 x 29 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |