Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 188

Friedländer Alfred (1860 - 1927)

Friedländer Alfred (1860 - 1927) - Umění a starožitnosti

Jezdci ve vsi, signováno vpravo dole A. Friedlaender, olej/plátno, 46 x 81,5 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016